Registrácia

Ako sa môžem zapojiť do online prieskumov?

Podmienkou účasti je úspešná a úplná registrácia. Treba úplne a pravdivo vyplniť registračný formulár. Na emailovú adresu ti príde automaticky email na overenie. Keď sa overí správnosť tvojej emailovej adresy, ktorú si zadal pri registrácii, začnú Ti na email chodiť pozvánky do online prieskumov.

Kto sa môže zaregistrovať?

Zaregistrovať sa môže každý, kto dosiahol vek 18 rokov a žije na území Slovenska.

Môžeme sa zaregistrovať všetci z našej domácnosti?

Áno. Z jednej domácnosti sa môže zaregistrovať viac ľudí a kľudne aj všetci. Podmienkou je, aby sa každý zaregistroval sám v svojom mene a vždy vypĺňal dotazníky za seba. V žiadnom prípade nie je povolené, aby niekto vypĺňal dotazníky za niekoho iného. V prípade odhalenia takéhoto podvodu, bude účet zmazaný, a všetky nazbierané body prepadnú.

Môžem sa zaregistrovať viackrát?

Nie. Viacnásobná registrácia na online prieskumoch MojeNázory nie je povolená. V prípade porušenia tohto pravidla budú všetky duplicitné účty vymazané.

Môžem sa zaregistrovať, ak mám 72 rokov?

Áno. Zaregistrovať sa môže každý, kto už dosiahol vek 18 rokov. Žiadna horná veková hranica neexistuje. Práve naopak, budeme veľmi radi, keď sa do online prieskumov zapoja rovnako staršie ako aj mladšie ročníky narodenia. Pre spracovanie a analýzy, je veľmi dôležité, aby boli do prieskumov zahrnuté všetky skupiny obyvateľov.

Platí sa niečo za registráciu?

Nie. Za registráciu za nič neplatí. Cele online prieskumy sú bezplatné. Práve naopak. Za to že sa zaregistruješ do online prieskumov, dostaneš už pri registrácii prvé body. Ďalšie body získavaš, za vypĺňanie prieskumov a nazbierané body si potom vymeníš za ktorúkoľvek odmenu.

Aké údaje musím vyplniť pri registrácii?

Všetky registračne údaje sú v registračnom formulári. Pri registrácii treba vyplniť všetky údaje a uviesť ich pravdivo. Vypĺňajú sa len tie údaje, ktoré najnutnejšie potrebujeme na fungovanie. Potrebujeme ich na to, aby sme vedeli a mohli registrovanému členovi poslať správne prieskumy, a aby sme vedeli zaslať odmeny za online prieskumy.

Dá sa registrácia zrušiť?

Samozrejme. Registrácia sa dá kedykoľvek zrušiť bez udania dôvodu. Odporúčame si vyčerpať pred zrušením účtu všetky nazbierané body, aby neprepadli pri zmazaní účtu.

Čo je MojeNázory

Registrácia

Môj účet

Body a odmeny

Prieskumy

Zrušiť odber

Nemôžeš nájsť odpoveď na svoju otázku?

ahoj@mojenazory.sk
crossmenu