Môj účet v online prieskumoch

Ako si vytvorím účet?

Pre vytvorenie účtu musíš vyplniť celý registračný formulár a overiť svoju e-mailovú adresu. Potom sa môžeš do svojho účtu prihlásiť pod svojou e-mailovou adresou a heslom, ktoré si zvolili pri registrácii.

Prečo pri prihlasovaní musím zadávať moju e-mailovú adresu?

Tvoja e-mailová adresa slúži ako identifikátor tvojho účtu. Nikde nie je viditeľná a majú k nej prístup len pracovníci, špeciálne zaškolení pre narábanie s citlivými údajmi.

Zmenili sa mi údaje, ktoré boli uvedené pri registrácii. Čo mám robiť?

Tvoje údaje môžeš kedykoľvek aktualizovať po prihlásení na tvoj účet v záložke Zmena údajov. Budeme veľmi radi, keď budeš svoje údaje mať vždy aktuálne a pri každej zmene ich upravíš.

Neviem sa prihlásiť na svoj účet. Čo mám robiť?

Uisti sa, či pri prihlasovaní vypisuješ správnu mailovú adresu, pod ktorou si sa zaregistroval a správne heslo. Systém rozlišuje aj malé a veľké písmena.

Kde sa prihlasujem do svojho účtu?

Prihlásenie do účtu je na stránke https://mojenazory.sk/prihlasenie/

Neviem si spomenúť svoje heslo. čo mám robiť?

Choď na stránku https://mojenazory.sk/prihlasenie/?lost-password=true , vypíš svoju e-mailovú adresu a na e-mail ti odošleme link na vytvorenie nového hesla. Pozor, musíš ale zadať e-mailovú adresu, ktorá bola vytvorená pri registrácii.

Ako môžej pozvať svojich známych na MojeNázory?

Po prihlásení na svoje konto choď do sekcie Pozvi priateľa, alebo klikni ta tento odkaz https://mojenazory.sk/moje-konto/pozvi-priatela/. Na stránke nájdeš svoju adresu, ktorú skopíruj a známym. Či už ju pošleš e-mailom, na Facebooku alebo napríklad cez WhatsApp, je už na tebe.

Čo je MojeNázory

Registrácia

Môj účet

Body a odmeny

Prieskumy

Zrušiť odber

Nemôžeš nájsť odpoveď na svoju otázku?

ahoj@mojenazory.sk
crossmenu